Markalarımız

Nautor's Swan

Top Leisure Yat Satış ve Servis AŞ, Nautor’s Swan markasının yeni Türkiye temsilcisi oldu. Nautor’s Swan, Akdeniz’deki varlığını güçlendirme stratejisi için Top Leisure Yat Satış ve Servis AŞ’yi Türkiye distribütörü olarak atayarak bir adım daha atmış oldu.


Brokerage

Teknik Servis

İstanbul, Ayvalık, Çeşme, Sığacık, Didim, Yalıkavak, Turgutresi, Bodrum, Göcek, Fethiye, Finike ve Kaş servis noktalarıyla satış sonrası destek, müşterilerinin ve tüm Jeanneau sahiplerinin her türlü bakım, onarım, montaj ve modifikasyon ihtiyaçlarını her biri kendi alanında bilgili ve deneyimli personelden oluşan teknik ekibi ile kısa süre içerisinde optimal maliyetle gerçekleştirmektedir.

Kampanyalarımız

   Devam eden kampanyalarımız

Hakkımızda

Jeanneau yelkenli yatlarının Türkiye Distribütörlüğünü 1996 yılından beri yürüten Top Leisure Yat Satış ve Servis A.Ş. Marmaris Albatros Marinadaki merkez ofisinde ve İstanbul Kalamış ofisinde satış, satış sonrası teknik servis ve ikinci el yat satışı alanında hizmet vermekte. Top Leisure Yat Satış ve Servis A.Ş. başta Marmaris merkez olmak üzere İstanbul, Ayvalık, Çeşme, Sığacık, Yalıkavak, Turgutreis, Bodrum, Göcek ve Fethiye servis noktalarıyla satış sonrası destek anlamında, müşterilerinin ve tüm Jeanneau sahiplerinin her türlü bakım, onarım, montaj ve modifikasyon ihtiyaçlarını her biri kendi alanında bilgili ve deneyimli personelden oluşan teknik ekibi ile kısa süre içerisinde optimal maliyetle gerçekleştirmektedir.

İskender Akbaş

topleisure blog

"Görevimiz Koruma"
"Görevimiz Koruma"

Deniz Yaşamını Koruma Derneği - Marine Life Conservation Society ile yaptığımız protokol ile bir ilki gerçekleştirerek doğaya, denize, rüzgara, güneşe destek oluyoruz. Sürdürülebilir geri dönüşümün farkındalığını başlatıyoruz. Tabi ki, sürdürülebilir geleceğe destek olmak isteyen herkesi bu kampanyanın bir parçası olmaya ve teknelerinin artık, kullanılmayan malzemelerini (yelken, kıyafet, ip, zincir, tel vb. ) toplayıp, onları yeniden hayata döndürmemize ve denizi, doğayı korumak için çalışmalarımıza destek olmalarına davet ediyoruz. Detaylar ve toplama noktaları bilgisini en kısa sürede duyuracağız.


Sun Odyssey 380, "40ft Altındaki En İyi Tek Gövdeli Seyir Teknesi" seçildi.
Sun Odyssey 380, "40ft Altındaki En İyi Tek Gövdeli Seyir Teknesi" seçildi.

SAIL Magazin dergisi, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki en büyük özel yelkenli gösterisi olan Annapolis Boat Show'daki deniz denemelerinin ardından Best Boats 2022'nin kazananlarını açıkladı. Sun Odyssey 380, "40ft Altındaki En İyi Tek Gövdeli Seyir Teknesi" seçildi.


BRITISH YACHTING AWARDS 2021'DE, JEANNEAU YACHTS 60 YILIN GEZİ TEKNESİ (CRUISING YACHT OF THE YEAR ) SEÇİLDİ!
BRITISH YACHTING AWARDS 2021'DE, JEANNEAU YACHTS 60 YILIN GEZİ TEKNESİ (CRUISING YACHT OF THE YEAR ) SEÇİLDİ!

Sailing Today ve Yachts & Yachting dergilerinin düzenlediği 2021 British Yachting Awards, 30 Kasım Salı günü güzel bir ödül töreniyle gerçekleşti. Bu ödül, seyirden yarışa yelken dünyasının tüm yönleri göz önünde bulundurularak her yıl verilmektedir.

Bu yıl "Cruising Yacht of the Year" ödülünü, yeni Jeanneau Yachts 60 modelimizin aldığını gururla bildirmek isteriz.


BİZİ TAKİP EDİN