Markalarımız

Nautor's Swan

Top Leisure Yat Satış ve Servis AŞ, Nautor’s Swan markasının yeni Türkiye temsilcisi oldu. Nautor’s Swan, Akdeniz’deki varlığını güçlendirme stratejisi için Top Leisure Yat Satış ve Servis AŞ’yi Türkiye distribütörü olarak atayarak bir adım daha atmış oldu.


Brokerage

Teknik Servis

İstanbul, Ayvalık, Çeşme, Sığacık, Didim, Yalıkavak, Turgutresi, Bodrum, Göcek, Fethiye, Finike ve Kaş servis noktalarıyla satış sonrası destek, müşterilerinin ve tüm Jeanneau sahiplerinin her türlü bakım, onarım, montaj ve modifikasyon ihtiyaçlarını her biri kendi alanında bilgili ve deneyimli personelden oluşan teknik ekibi ile kısa süre içerisinde optimal maliyetle gerçekleştirmektedir.

Kampanyalarımız

   Devam eden kampanyalarımız

Hakkımızda

Jeanneau yelkenli yatlarının Türkiye Distribütörlüğünü 1996 yılından beri yürüten Top Leisure Yat Satış ve Servis A.Ş. Marmaris Albatros Marinadaki merkez ofisinde ve İstanbul Kalamış ofisinde satış, satış sonrası teknik servis ve ikinci el yat satışı alanında hizmet vermekte. Top Leisure Yat Satış ve Servis A.Ş. başta Marmaris merkez olmak üzere İstanbul, Ayvalık, Çeşme, Sığacık, Yalıkavak, Turgutreis, Bodrum, Göcek ve Fethiye servis noktalarıyla satış sonrası destek anlamında, müşterilerinin ve tüm Jeanneau sahiplerinin her türlü bakım, onarım, montaj ve modifikasyon ihtiyaçlarını her biri kendi alanında bilgili ve deneyimli personelden oluşan teknik ekibi ile kısa süre içerisinde optimal maliyetle gerçekleştirmektedir.

İskender Akbaş

topleisure blog

BRITISH YACHTING AWARDS 2021'DE, JEANNEAU YACHTS 60 YILIN GEZİ TEKNESİ (CRUISING YACHT OF THE YEAR ) SEÇİLDİ!
BRITISH YACHTING AWARDS 2021'DE, JEANNEAU YACHTS 60 YILIN GEZİ TEKNESİ (CRUISING YACHT OF THE YEAR ) SEÇİLDİ!

Sailing Today ve Yachts & Yachting dergilerinin düzenlediği 2021 British Yachting Awards, 30 Kasım Salı günü güzel bir ödül töreniyle gerçekleşti. Bu ödül, seyirden yarışa yelken dünyasının tüm yönleri göz önünde bulundurularak her yıl verilmektedir.

Bu yıl "Cruising Yacht of the Year" ödülünü, yeni Jeanneau Yachts 60 modelimizin aldığını gururla bildirmek isteriz.


TOP LESIURE A.Ş. JEANNEAU TARAFINDAN 2021'YILININ EN İYİ BAYİSİ SEÇİLDİ
TOP LESIURE A.Ş. JEANNEAU TARAFINDAN 2021'YILININ EN İYİ BAYİSİ SEÇİLDİ

JEANNEAU, EYLÜL’DE CANNES’DA!
JEANNEAU, EYLÜL’DE CANNES’DA!

JEANNEAU, EYLÜL’DE CANNES’DA! Fransız Riviera’sının kalbinde, Côte d’Azur’un güneşle yıkanan kıyılarında deniz tutkunuzun peşinde bir hafta geçirmeye ne dersiniz? 7-12 Eylül 2021 tarihlerini takvimlerinize işleyin. Avrupa’nın en önemli tekne etkinliği Cannes Yachting Festivali, her sene yüzlerce tekne üreticisinin son ürünlerini ve binlerce deniz tutkununu Akdeniz’in efsanevî sularında ağırlıyor. Tekne endüstrisinin geleceğini şimdiden tecrübe edebileceğiniz festivalde, tüm tekneler üreticilerinin stantlarının önünde, deniz üstünde sergileniyor. Jeanneau yelkenli modelleri de bu yıl Port Canto'da yerini alıyor. Bu yılki festivalin yıldızı, dünya prömiyerini gerçekleştireceğimiz Jeanneau Yachts 60: Denizle saf, eşsiz bir bütünleşme hissini yaşatan yeni görünümü, eşsiz tasarımı, tüm yelken ve seyir türlerine uyarlanmış zarif siluetiyle göz kamaştıran bu teknenin yanı sıra Sun Odyssey 410, Sun Odyssey 440, Sun Odyssey 490 modellerimizi de festival boyunca inceleyebilirsiniz. Jeanneau'nun tekne üretiminin seyrini değiştiren kalite, yenilikçilik ve zarafet değerleriyle tanışmak için, Cannes Yachting Festivali kaçırılmaması gereken bir buluşma!


BİZİ TAKİP EDİN