Markalarımız

Nautor's Swan

Top Leisure Yat Satış ve Servis AŞ, Nautor’s Swan markasının yeni Türkiye temsilcisi oldu. Nautor’s Swan, Akdeniz’deki varlığını güçlendirme stratejisi için Top Leisure Yat Satış ve Servis AŞ’yi Türkiye distribütörü olarak atayarak bir adım daha atmış oldu.


Brokerage

Teknik Servis

İstanbul, Ayvalık, Çeşme, Sığacık, Didim, Yalıkavak, Turgutresi, Bodrum, Göcek, Fethiye, Finike ve Kaş servis noktalarıyla satış sonrası destek, müşterilerinin ve tüm Jeanneau sahiplerinin her türlü bakım, onarım, montaj ve modifikasyon ihtiyaçlarını her biri kendi alanında bilgili ve deneyimli personelden oluşan teknik ekibi ile kısa süre içerisinde optimal maliyetle gerçekleştirmektedir.

Kampanyalarımız

   Devam eden kampanyalarımız

Hakkımızda

Jeanneau yelkenli yatlarının Türkiye Distribütörlüğünü 1996 yılından beri yürüten Top Leisure Yat Satış ve Servis A.Ş. Marmaris Albatros Marinadaki merkez ofisinde ve İstanbul Kalamış ofisinde satış, satış sonrası teknik servis ve ikinci el yat satışı alanında hizmet vermekte. Top Leisure Yat Satış ve Servis A.Ş. başta Marmaris merkez olmak üzere İstanbul, Ayvalık, Çeşme, Sığacık, Yalıkavak, Turgutreis, Bodrum, Göcek ve Fethiye servis noktalarıyla satış sonrası destek anlamında, müşterilerinin ve tüm Jeanneau sahiplerinin her türlü bakım, onarım, montaj ve modifikasyon ihtiyaçlarını her biri kendi alanında bilgili ve deneyimli personelden oluşan teknik ekibi ile kısa süre içerisinde optimal maliyetle gerçekleştirmektedir.

İskender Akbaş

topleisure blog

YENİ Jeanneau Yachts 65, 2022 Yılının "Bluewater Cruiser" teknesi seçildi
YENİ Jeanneau Yachts 65, 2022 Yılının "Bluewater Cruiser" teknesi seçildi

Sailing Today ve Yachts & Yachting dergilerinin sponsorluğunda düzenlenen British Yachting Awards 2022, 8 Kasım'da Knightsbridge'deki Royal Thames Yacht Club'da gerçekleşti. "Bluewater Cruiser" kategorisinde kazanan tekne yeni Jeanneau Yachts 65 oldu!


Jeanneau Yachts Türkiye YouTube kanalımıza abone olarak, yeni videolarımızdan önce siz haberdar olabilirsiniz.
Jeanneau Yachts Türkiye YouTube kanalımıza abone olarak, yeni videolarımızdan önce siz haberdar olabilirsiniz.

-Modellerimizin Detaylı Tanıtımları

-Jeanneau Ailemizin Değerli Üyeleriyle Röportajlar

-Faydalı Bilgiler bu kanalda


Top Leisure olarak Deniz Yaşamını Koruma Derneği ile bir projeye başlıyoruz.
Top Leisure olarak Deniz Yaşamını Koruma Derneği ile bir projeye başlıyoruz.

Tüm denizci dostlarımızı bizlere destek olmaya davet ediyoruz. Kullanılmayan yelken, yelken kıyafet ve halatlarınızı, gelecek deniz yaşamının korunması, sürdürülebilir olması için değerlendiriliyor, ileri dönüşüm ile yeniden kullanım değeri sağlıyoruz. Bu sayede atık oluşumunun azaltılmasını sağlayarak çevre ve deniz yaşamına destek oluyoruz. Bağışladığınız malzemeler, Deniz Yaşamını Koruma Derneği tarafından ileri dönüşüm teknikleriyle ürün haline getirilerek "Gelecek Deniz Yaşamı" projelerini desteklemenizi sağlayacaktır. Malzeme Bırakabileceğiniz Marinalar ve İstasyonlar İstanbul - Setur Marinas Kalamış & Fenerbahçe Bodrum - Yalıkavak Milta Marina Marmaris - Albatros Marina Didim - DYKD Servis İstasyonları Seferihisar - Teos Marina - Rodos Makina Detaylı bigi için [email protected] #GörevimizKoruma


BİZİ TAKİP EDİN