Top Leisure Yat Satış ve Servis AŞ, Nautor’s Swan markasının yeni Türkiye temsilcisi oldu.

Top Leisure Yat Satış ve Servis AŞ, Nautor’s Swan markasının yeni Türkiye temsilcisi oldu.

Nautor’s Swan, Akdeniz’deki varlığını güçlendirme stratejisi için Top Leisure Yat Satış ve Servis AŞ’yi Türkiye distribütörü olarak atayarak bir adım daha atmış oldu.

1996 yılında doğu akdenizin eşsiz kıyılarına sahip  Marmaris’de kurulmuş olan Top Leisure yat satış servis A.Ş Türkiyede yatçılık sektöründe faaliyet gösteren ilk ve köklü firmalarından biridir. Yıllar içerisinde  pek çok markanın temsilciliğini üslenen firma, Türkiye’de yelkenciliğin gelişmesinde önemli rol oynamıştır

Nautors’s Swan markasının Akdeniz Bölge Müdürü Roy Capasso  “İskender Akbaş’ın Türk piyasasında eşsiz deneyimi var. Şirketinin servis kalitesi ve denize olan tutkusu Swan’nın taşıdığı değerlerle aynı.  Birlikte çok iyi işler ortaya çıkartacağımıza eminim” diyor.

Topleisure Yat Satış ve Servis AŞ kurulduğu günden beri müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı ile değerli tekne sahiplerine Akdeniz sahilinde Marmaris, Istanbul yöresinde ise İstanbul ofisi ile hizmet vermektedir. Yelkenli tekne satış temsilcilikleri yanında,brokerage hizmetleri, teknik servis, yedek parça, tekne re fit, acentalık hizmetleri, tekne nakliye hizmetleri gibi alanlarda faaliyetlerini sürdürmektedir.

Top Leisure Yat Satış ve Servis AŞ firmasının sahibi İskender Akbaş ise Swan distribütörlüğünü şu kelimelerle anlatıyor “2018 yılı başlarında Yelkenli tekneler alanında dünyanın en prestijli ve önde gelen firması Nautor’s Swan ile sürdürmekte olduğumuz görüşmeler neticesinde markanın Türkiye temsilciliğini üstlenme onuruna sahip olduk. Swan yatlarını Türk yelkenseverlere tanıtmak ve satış temsilciliğini üstlenmenin yanı sıra doğu Akdeniz de seyreden tüm Swan sahiplerinin her türlü ihtiyacına deneyimli kadromuz ile cevap vermeyi amaçlamaktayız. Satış temsilciliğini Sn.Nejat ALEMDAR’ın liderliğinde sürdüreceğimiz yeni markamızı sizlere duyurmanın heyecanını yaşıyoruz.”

Top Leisure Yat Satış ve Servis AŞ, Nautor’s Swan markasının yeni Türkiye temsilcisi oldu.

 Nautor’s Swan, Akdeniz’deki varlığını güçlendirme stratejisi için Top Leisure Yat Satış ve Servis AŞ’yi Türkiye distribütörü olarak atayarak bir adım daha atmış oldu